Із досвіду роботи ДТВ з напрямку козацького вишколу

Педагогічним колективом ведеться безперервний процес, спрямований на вивчення історичної та культурної спадщини рідного краю, інформаційно-просвітницьку роботу, сприяння самосвідомості українців козацького походження, формування навичок здорового способу життя. Ця робота не припиняється навіть улітку. Щороку, коли востаннє пролунає малиновий дзвоник, коли тепла росиця, лагідне сонечко, рясне буяння квітів і трав, м’яка приємна водичка у В’юниці, неперевершений смак ягід і … галасливе дитяче щебетання, – усе воєдино злилося, бо ж канікули настали!

/Files/images/09.jpg

Завдання дорослих – докласти максимум зусиль для того, щоб створити всі можливі умови для зміцнення здоров’я дітей. Тож відповідно до Закону України «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей» щоліта гостинно відчиняє двері у веселу країну Дитинства і Здоров’я табір козацького вишколу «Дружба» при Талалаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області.

/Files/images/13.JPG

Метою діяльності закладу є створення сприятливих умов для якісного повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей. Тому з козачатами працюють не просто вихователі, а досвідчені, толерантні, люблячі, винахідливі, справжні майстри своєї справи.

У 2013 році навчальний заклад брав участь у обласному конкурсі шкільних закладів оздоровлення. Конкурсні матеріали можна проглянути за посиланням унизу.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 228