Правила поведінки учасників освітнього процесу

(згідно з чинним законодавством України)

1. Неухильно дотримуйся основних положень Конституції України, Закону України про повну загальну середню освіту, наказів Міністерства освіти і науки України в частині прав та обов'язків здобувачів освіти, громадян України.

2. Виконуй етичні норми, поважай гідність, права і свободи людей, висловлюй свої погляди з повагою до особистості й почуттів інших та вимагай такого ж толерантного ставлення до себе.

3. Турбуйся про свою безпеку та тих, хто тебе оточує, не принось із собою вибухові та вогненебезпечні предмети й речовини, алкоголь, наркотики, сигарети (електронні теж), шокери, газові балончики, ножі та іншу зброю.

4. Під час занять та на перервах дотримуйся правил охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. Користуйся навчальним та спортивним обладнанням згідно з правилами його використання.

5. Проявляй повагу до старших, піклуйся про молодших, поступайся дорогою, пам'ятай, що хлопці допомагають дівчатам.

6. Цькування, бійки, залякування, лихослів'я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами, поводься гідно.

7. Піклуйся про те, що тебе оточує, - школу та її майно, навчальні кабінети, книжки, меблі, рослини тощо, дбай про чистоту й порядок на її території. Охайно стався як до свого, так і до чужого майна.

8. Виконуй вимоги освітньої програми, дотримуючись принципу академічної доброчесності.

9. Звертайся до свого класного керівника, чергового вчителя, адміністрації закладу за допомогою, якщо проти тебе здійснюються протиправні дії.

10. Приходь до школи за 10-15 хвилин до початку занять, займай своє робоче місце та готуй усе необхідне навчальне приладдя до уроку.

11. Будь старанним і наполегливим, серйозно стався до навчання, допомагай учителеві організувати роботу в класі та школі в межах твоїх можливостей, навчись самостійно влаштовувати свою діяльність, працюй на уроках та виконуй домашнє завдання.

12. Залишай школу та її територію лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

Кiлькiсть переглядiв: 115